Kategorie

spotkania medytacyjne

kursy, sesje, spotkania

Jeżeli masz ochotę na wspólne rozpuszczanie w świadomości, być może zainteresują cię prowadzone przeze mnie spotkania i kursy medytacji otwartej świadomości.

Sesje Indywidualne
online, na żywo, hybrydowe

Sesje indywidualne to zarówno praca z umysłem jak i praca z systemem energetycznym i ciałem (saranagati flow). Dlaczego?

Z jednej strony struktury myślowe oraz nawykowe drgnięcia uwagi prowadzą do powstawania napięć energetycznych i psychosomatycznych. Z drugiej, napięcia w ciele oraz blokady w systemie energetycznym prowadzą do utwardzenia określonych myślowo-emocjonalnych schematów, które nabierają przez to większej realności. Z tej przyczyny w trakcie sesji podchodzimy do tego co nazywamy sobą z możliwie wielu kątów, powoli rozpuszczając oddzielające nas od świata myślowo-emocjonalne skorupy.

 Czas trwania: 70 min
 Online lub Misja buddyjska Engakuin — Królowej Jadwigi 54/8, 61-873 Poznań
 Koszt: 150 złotych

Sesje Grupowe
online, na żywo, hybrydowo

Grupowe sesje medytacyjne są doskonałą okazją do pogłębienia własnej praktyki, wykorzystując wspólne pole energetyczne. Jest to czas, w którym możemy podzielić się własnym doświadczeniem z innymi i zobaczyć, że pomimo faktu, że często czujemy się osamotnieni na naszej duchowej ścieżce, okazuje się, że dookoła nas jest wiele dusz czujących podobnie. Podobnie jak w przypadku sesji indywidualnych, na sesjach grupowych będziemy pracowali zarówno z umsyłem jak i ciałem.

Czas trwania: 70 min
 Online lub Misja buddyjska Engakuin — Królowej Jadwigi 54/8, 61-873 Poznań
 Koszt: 45 złotych

Kurs Otwartej Świadomości
dla nauczycieli jogi i medytacji

Jeżeli jesteś nauczycielem jogi lub medytacji pewnie zauważyłaś, że spory problem stanowi motywacja uczestników do kontynuacji praktyki. Bardzo często wynika to z powszechnie panującego przekonania, że praktyka jest czymś zupełnie oddzielnym od życia codziennego. Być może zainteresuje cię rozszerzenie umiejętności o wiedzę z zakresu medytacji otwartej świadomości. Praktyka ta uwalnia od konieczności przebywania w określonym, kontrolowanym miejscu i wykorzystuje energię przestrzeni z pozoru utrudniających medytację, takich jak kawiarnie, zatłoczone ulice, pociągi, autobusy, do zasilania procesu medytacyjnego i wglądu w niedualną naturę rzeczywistości.

Kurs Otwartej Świadomości
dla każdego

Bez względu na to czy miałaś doświadczenie z medytacją, czy jest to temat zupełnie nowy, ten kurs może być dla ciebie bardzo przydatny. Celem kursu jest stworzenie warunków mentalnych i energetycznych, dzięki którym poczucie oddzielenia od otaczającego świata zacznie powoli się rozpuszczać. Kurs jest indywidualny obejmie dziesięć 90-minutowych spotkań obejmujących praktykę z umysłem i ciałem.

Zaufaj Naturze — rozpuść się w Świadomości

Niektóre
klipy z zajęć

Niektórzy
z uczestników